ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U řeky
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
Lokalita: Vojkovice u Brna
GPS: 49°03'11.2"N 16°36'23.3"E

Web: www.penzionvojkovice.cz
E-mail: penzionureky@gmail.com
Telefon: 731159615
Mobil: 604847307
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 17
Počet ložnic: 7
Kat.: ***


Kód objektu: CZ-705  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování pro rodiny s dětmi Jižní Morava
Rodinný pension Brno-venkov
Dovolená pro rodiny s dětmi Jižní Morava a okolí
ubytování s vinným sklípkem Jižní Morava a okolí

Penzion U řeky, Vojkovice u Brna

Rodinný penzion Brno - venkov

Penzion U řeky se nachází se v obci Vojkovice, které jsou součástí unikátního regionu Židlochovicko v blízkosti města Brna (ubytování blízko Brna a okolí). Tento penzion je nový objekt se zachovanými prvky starších usedlostí (dovolená v soukromí Brno-venkov a okolí). Malá vzdálenost od města dodává možnost hostům klidného ubytování (kvalitní klidné ubytování Brno-venkov). Útulné pokoje, kavárna, vinný sklep a letní zahrádka to vše nabízí Penzion U řeky (penzion s venkovním posezením Jižní Morava). Penzion má celoroční provoz (celoroční ubytování Jižní Morava a okolí).

V penzionu je celkem 6 pokojů z toho 2 apartmány (ubytování v apartmánech Jižní Morava a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a TV (penzion pro všechny věkové kategorie Brno-venkov). Celková kapacita je i s přistýlkami 17 míst (ubytování pro skupiny Jižní Morava a okolí). Parkování vozů je přímo v areálu penzionu (ubytování s možností parkování Brno-venkov a okolí). V prostorách penzionu je připojení Wi-Fi zdarma (penzion s Wi-Fi připojením Jižní Morava).

Rodinný Penzionu U řeky nabízí možnost uspořádat večírek s rožněním selete v atriu, popřípadě posezení ve vinném sklípku s cimbálovou muzikou při popíjení dobrého vína (rodinná dovolená se zábavou Brno-venkov).

V letním období má penzion pestrou nabídku venkovních aktivit (penzion s bazénem Jižní Morava). Možnost koupání v bazénu pro dospělé a pro menší návštěvníky hry na pískovišti či průlezkách (dovolená s dětmi Jižní Morava a okolí). Večer lze s dětmi strávit opékáním špekáčků v klidném prostředí u řeky (rodinný penzion Brno-venkov). Penzion také zapůjčuje jízdní kola, které lze využít na místních cyklostezkách (ubytování pro cyklisty Brno-venkov a okolí).

Penzion nabízí nejen ubytování ale i využití jako pořádání firemních večírků, svateb či rodinných oslav (komfortní ubytování Brno-venkov). Také lze posedět s přáteli v kavárně či atriu (penzion s kavárnou Jižní Morava).

ubytování pro skupiny Jižní Morava a okolí, ubytování pro sportovce Jižní Morava, dovolená pro sportovce Brno-venkov a okolí, odpočinková dovolená Brno-venkov, turistické ubytování Jižní Morava a okolí, pobyty pro rodiny s dětmi Brno-venkov, aktivní dovolená Jižní Morava a okolí, dovolená s dětmi Jižní Morava a okolí

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiFitness - 2 kmInternetBazén - 3 kmOslavy, večírky - maximální počet osob: 40Sauna - 3 kmParkování uzavřenéBar

kvalitní levné ubytování Jižní Morava a okolí
Krásný penzion Jižní Morava a okolí
penzion s venkovním posezením Jižní Morava
ubytování se zahradou Jižní Morava
ubytování pro skupiny se sklípkem Jižní Morava

Penzion se nachází v těsné blízkosti Jantarové stezky, která vede z Brna až do hlavního města Rakouska - Vídně.
Mohlo by Vás zajímat
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů