ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Lázně Poděbrady, a.s.
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: střední Čechy Středočeský kraj
Oblast: Poděbrady a okolí
Lokalita: Poděbrady
GPS: 50°8'39.642"N 15°7'20.199"E

Web: www.lazne-podebrady.cz
E-mail: ck@lazne-podebrady.cz
Telefon: +420 385 510 192
Mobil:
FAX:

Typ objektu: lázně
Kapacita: 0
Počet ložnic: 0
Kat.: ***


Kód objektu: CZ-099  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Lázně Poděbrady

Fotografie
Lázně Poděbrady - Léčebné procedury střední Čechy
Lázně Poděbrady - Lázeňské pobyty ve středních Čechách
Lázně Poděbrady - Rehabilitace v lázních střední Čechy
Pobyty v lázních pro seniory Středočeský kraj

Lázně Poděbrady, a.s., Poděbrady

Lázeňské pobyty, ozdravné pobyty Středočeský kraj

Lázně Poděbrady jsou vyhlášené především svou specializací na léčbu nemocných převážně s chorobami srdce a cév (Léčby srdce ubytování lázně Střední Čechy) - Lázeňské pobyty ve středních Čechách. Svým klientům poskytujeme vysoce kvalitní služby s použitím nejmodernějších metod i postupů, přičemž klademe důraz i na příjemné zázemí a individuální a vysoce profesionální přístup (Ozdravné pobyty pro seniory střední Čechy). Specializujeme se rovněž na léčbu pacientů s cukrovkou a nemocných s postižením pohybového aparátu (Lázeňské procedury střední Čechy). Nabízíme celou škálu lázeňských procedur: rehabilitace, balneo procedury, přísadové koupele, alternativní masáže a pohybové rehabilitace ve Středočeském kraji. Naše lázeňské domy Vám poskytnou široký výběr ubytování v zařízeních hotelového typu v kategorii 3* a 4*, kde se budete cítit jako doma (Ubytování v lázních Poděbrady).

Z ubytovacích možností stojí určitě za zmínku Hotel G-Rex, kde Vám kromě komfortního ubytování nabízíme rovněž moderní prostory pro rehabilitaci včetně Centra časné rehabilitace (obdoba jednotky intenzivní péče) a oddělení funkční diagnostiky včetně 24-hodinové péče sester a stálé službě lékaře (Rehabilitace v lázních střední Čechy). Lázeňské ubytovací kapacity zajišťují rovněž stravování přizpůsobené zdravotní diagnóze pacientů (Lázně ubytování stravování střední Čechy). Město i lázeňský komplex nabízí široké společenské i kulturní aktivity, aby se Váš léčebný pobyt stal pestřejším (Léčebné pobyty střední Čechy). Kongresové a kulturní centrum poskytuje výborné zázemí i prostory pro kongresovou turistiku s komplexním zajištěním stravovacích, ubytovacích a zprostředkovatelských služeb. Prostory jsou vhodné pro: firemní akce, přednášky, semináře, sympózia, školení, obchodní schůzky a coffee-breaky ve středních Čechách.

BarWC, sprcha na pokojiZahradní restauraceLázněTV na pokojiTenisSemináře, školeníSaunaRestauracePes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyJízda na koniInternetGolfFitnessCykloturistikaBezbariérový přístupBazén

Lázně Poděbrady - Masáže pobyty v lázních střední Čechy
Lázně Poděbrady - Lázně ubytování střední Čechy

Mohlo by Vás zajímat
Benešov u Prahy Zámek Konopiště
Zámek Konopiště - letecký pohled

Zámek Konopiště, jeden z nejnavštěvovanějších zámků v Čechách, byl založen jako koncem 13. století jako středověká pevnost a postupem času se na Konopišti vystřídalo mnoho šlechtických rodů, mezi jinými Šternberkové či Lobkowitzové. V roce 1887 koupil panství arcivévoda František Ferdinand d'Este a přebudoval Konopiště na velkolepé sídlo budoucího císaře. Do zámku umístil své rozáhlé sbírky a založil Růžovou zahradu se skleníky. V takovéto podobě se zachoval zámek až do dnešního dne, kdy je přístupný návštěvníkům.

Dobříš Zámek Dobříš

Impozantní budova zámku Dobříš je nepřehlédnutelnou dominantou středních Čech a láká ze svého blízkého i vzdáleného okolí všechny milovníky historie, rodiny s dětmi i celé skupiny obdivovatelů. Současná rokoková podoba zámku pochází z pol. 18. století a od té doby patří rodu Colloredo - Mannsfeld. Zámek je v provozu celý rok a nabídne Vám širokou a uchvacující expozici včetně možnosti procházky ve francouzském parku. Prostory zámku lze rovněž využít pro pořádání svateb, konferencí, galavečerů či zahradních párty. Při pobytu na dvě a více nocí anebo při zaplnění hotelu více než 50% je sleva na ubytování 15%.

 
Orlík nad Vltavou Lodní doprava Quarter
Lodní doprava Quarter - Orlík nad Vltavou  - přístav

Chcete si atraktivním způsobem zpestřit svou dovolenou či si udělat pěkný jednodenní výlet po krajině středního Povltaví z lodní perspektivy? Naše společnost Quarter nabízí pravidelnou i nepravidelnou lodní přepravu na přehradách Kořensko, Orlík, Kamýk, Slapy a Dalešice. 113 km dlouhý úsek Vám nabídne překrásný pohled na tuto krajinu plnou kopců, strání a lesů. Krásná přírodní scenerie je navíc okořeněna mnohými historickými památkami i technickými zajímavostmi.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 302     rss: novinky akce   výměna odkazů