ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Racek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Lipno
Lokalita: Černá v Pošumaví
GPS: 48°44'9.325"N 14°6'0.06"E

Web: www.hotel-racek.cz
E-mail: hotelracek@seznam.cz
Telefon: +420 380 744 103
Mobil: +420 775 577 883, +420 775 577 882
FAX: +420 380 744 101

Typ objektu: hotel
Kapacita: 74
Počet ložnic: 22
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 950 Kč
Cena za osobu a týden od: 6650 Kč
Cena za osobu a den od: 37 EUR
Cena za osobu a týden od: 259 EUR

Kód objektu: CZ-114  
Pošlete odkaz:

Fotografie
 teambuilding Lipno
dovolená pro náročnou klientelu Tuzemsko
ubytování v Černé v Pošumaví
aktivní dovolená Černá v Pošumaví
ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví
dovolená v hotelu Černá v Pošumaví
dovolená na Lipně s dětmi
ubytování pro páry Lipno
ubytování u Lipenského jezera
romantická dovolená Lipno
ubytování na břehu Lipenského jezera
ubytování pro turisty Lipno
ubytování pro seniory Lipno
ubytování pro cyklisty Lipno
ubytování pro rodiny s dětmi Lipno
ubytování pro skupiny Lipno
Česká kuchyně na Šumavě
školní srazy Lipno
přednášky, sympózia Černá v Pošumaví
svatby a hostiny Černá v Pošumaví

Hotel Racek, Černá v Pošumaví

Svatby na Lipně, ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví

Hotel Racek nabízí ubytování v Černé v Pošumaví, jedné z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí jižních Čech, Ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví. Svou polohou a širokou nabídkou služeb je předurčený pro relaxaci i aktivní dovolenou na Lipně a to jak v létě, tak v zimě, Aktivní dovolená Černá v Pošumaví. Hotel prošel částečnou rekonstrukcí ubytovacího a gastronomického provozu a uspokojí i náročnější hosty, Dovolená pro náročnou klientelu Tuzemsko. V restauraci si vychutnáte tradiční jídla české kuchyně i speciality, které zapijete osvěžujícím pivem či kvalitním vínem, Česká kuchyně na Šumavě. Nabídka vín se specializuje na české a moravské vinařské oblasti. Součástí restaurace je terasa s nádherným výhledem na Lipenské jezero a přilehlé kopce Šumavy, Dovolená s výhledem Černá v Pošumaví. Restaurace je svou kapacitou a dispozicemi (terasa, posezení u baru, dva oddělené salonky) vhodná pro společenské i pracovní akce (firemní večírky na Lipně, oslavy a rauty, svatby, teambuilding, školní srazy, školení, přednášky, sympózia Černá v Pošumaví).

Ubytování u Lipenského jezera je zajištěno ve 22 pokojích (dvoulůžkové s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem a připojením na internet (Wi-Fi), Dovolená v hotelu Černá v Pošumaví. Po dohodě je možné připravit svatební oslavu včetně nevšední svatební hostiny a romantického ubytování hostů (svatba na Lipně) - svatby a hostiny Černá v Pošumaví.

Hosté mohou využít saunu, vířivé koupele a posilovnu. Přímo před hotelem se nachází dětský koutek s pískovištěm a multifunkční sportovní hřiště (dovolená na Lipně s dětmi) - Penzion pro děti na Šumavě. Lipenské jezero je vzdálené cca 30 metrů od hotelu a je ideálním místem pro všechny milovníky vodních sportů, koupání a rybaření na Lipně, Ubytování pro rybáře Černá v Pošumaví. Parkoviště se nachází přímo před hotelem. Pro cyklisty a motorkáře máme připravené uzamykatelné prostory (Dovolená pro cyklisty s úschovou kol Lipno a okolí). Dále je nabízena možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína. Malé návštěvníky jistě také zaujme ZOO koutek, který se nachází v těsné blízkosti Hotelu Racek.

Nabízíme také ubytování v rekreačním domku, který se nachází vedle Hotelu Racek. Dále nabízíme ubytování v nově vybudované hotelové ubytovně (hotelová ubytovna Lipno). V letních měsících nabízíme také ubytování v 2 – 4 lůžkových dřevěných chatkách, které jsou rovněž na břehu Lipenského jezera.

Běžecké lyžováníWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníSaunaRybařeníRestauraceOslavy, večírkyInternetFitnessBarCykloturistika

hotelová ubytovna Lipno
Penzion pro děti na Šumavě
oslavy a rauty na Lipně
svatby Lipno
firemní večírky na Lipně
ubytování v rekreačním domku
dovolená pro cyklisty s úschovou kol Lipno a okolí
dovolená s výhledem Černá v Pošumaví.
rybaření na Lipně
ubytování v dřevěných chatkách Lipno
ubytování pro rybáře Černá v Pošumaví

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 252     rss: novinky akce   výměna odkazů