ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Racek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Lipno
Lokalita: Černá v Pošumaví
GPS: 48°44'9.325"N 14°6'0.06"E

Web: www.hotel-racek.cz
E-mail: hotelracek@seznam.cz
Telefon: +420 380 744 103
Mobil: +420 775 577 883, +420 775 577 882
FAX: +420 380 744 101

Typ objektu: hotel
Kapacita: 74
Počet ložnic: 22
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 950 Kč
Cena za osobu a týden od: 6650 Kč
Cena za osobu a den od: 37 EUR
Cena za osobu a týden od: 259 EUR

Kód objektu: CZ-114  
Pošlete odkaz:

Fotografie

Hotel Racek, Černá v Pošumaví

Svatby na Lipně, ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví

Hotel Racek nabízí ubytování v Černé v Pošumaví, jedné z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí jižních Čech, Ubytování pro rodiny s dětmi Černá v Pošumaví. Svou polohou a širokou nabídkou služeb je předurčený pro relaxaci i aktivní dovolenou na Lipně a to jak v létě, tak v zimě, Aktivní dovolená Černá v Pošumaví. Hotel prošel částečnou rekonstrukcí ubytovacího a gastronomického provozu a uspokojí i náročnější hosty, Dovolená pro náročnou klientelu Tuzemsko. V restauraci si vychutnáte tradiční jídla české kuchyně i speciality, které zapijete osvěžujícím pivem či kvalitním vínem, Česká kuchyně na Šumavě. Nabídka vín se specializuje na české a moravské vinařské oblasti. Součástí restaurace je terasa s nádherným výhledem na Lipenské jezero a přilehlé kopce Šumavy, Dovolená s výhledem Černá v Pošumaví. Restaurace je svou kapacitou a dispozicemi (terasa, posezení u baru, dva oddělené salonky) vhodná pro společenské i pracovní akce (firemní večírky na Lipně, oslavy a rauty, svatby, teambuilding, školní srazy, školení, přednášky, sympózia Černá v Pošumaví).

Hotel Racek se nachází v malebné šumavské obci v Černé v Pošumaví přímo na břehu Lipenského jezera. Pro školy v přírodě nabízí ubytování v hotelové ubytovně, rekreačním domku a dřevěných čtyřlůžkových chatkách.

Ubytování u Lipenského jezera je zajištěno ve 22 pokojích (dvoulůžkové s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem a připojením na internet (Wi-Fi), Dovolená v hotelu Černá v Pošumaví. Po dohodě je možné připravit svatební oslavu včetně nevšední svatební hostiny a romantického ubytování hostů (svatba na Lipně) - svatby a hostiny Černá v Pošumaví.

Hosté mohou využít saunu, vířivé koupele a posilovnu. Přímo před hotelem se nachází dětský koutek s pískovištěm a multifunkční sportovní hřiště (dovolená na Lipně s dětmi) - Penzion pro děti na Šumavě. Lipenské jezero je vzdálené cca 30 metrů od hotelu a je ideálním místem pro všechny milovníky vodních sportů, koupání a rybaření na Lipně, Ubytování pro rybáře Černá v Pošumaví. Parkoviště se nachází přímo před hotelem. Pro cyklisty a motorkáře máme připravené uzamykatelné prostory (Dovolená pro cyklisty s úschovou kol Lipno a okolí). Dále je nabízena možnost využití multifunkčního sportovního hřiště a pro malé návštěvníky je k dispozici dětské hřiště a trampolína. Malé návštěvníky jistě také zaujme ZOO koutek, který se nachází v těsné blízkosti Hotelu Racek.

Nabízíme také ubytování v rekreačním domku, který se nachází vedle Hotelu Racek. Dále nabízíme ubytování v nově vybudované hotelové ubytovně (hotelová ubytovna Lipno). V letních měsících nabízíme také ubytování v 2 – 4 lůžkových dřevěných chatkách, které jsou rovněž na břehu Lipenského jezera.

Běžecké lyžováníWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníSaunaRybařeníRestauraceOslavy, večírkyInternetFitnessBarCykloturistika

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 151     rss: novinky akce   výměna odkazů