ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Selský dvůr
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Slovácko
Lokalita: Moravská Nová Ves
GPS: 48°48'6.568"N 17°0'37.354"E

Web: www.selsky-dvur.eu
E-mail: info@selsky-dvur.eu
Telefon:
Mobil: +420 725 408 975
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 29
Počet ložnic: 12
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 18 EUR
Cena za osobu a týden od: 126 EUR

Kód objektu: CZ-021  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko

Penzion Selský dvůr, Moravská Nová Ves

Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko

Rodinný penzion Selský dvůr poskytuje velmi pěkné ubytování na Slovácku v malebném vinařském kraji poblíž hranic s Rakouskem a Slovenskem (rodinný penzion na Slovácku a okolí). Penzion se může pochlubit útulnými pokoji vhodné nejen pro ubytování rodin s dětmi (dovolená pro rodiny s dětmi Slovácko a okolí), ale i širokou škálou služeb vhodné pro různé společenské akce, firemní akce - školení, přednášky, jednání, teambuildingy, svatby a svatební hostiny a jiné rodinné oslavy na Slovácku. V našem kraji, tolik specifickém pro svou vinařskou kulturu (vinařské cyklostezky s ubytováním Slovácko a okolí), můžete navštívit Lednicko-valtický areál, vinařské cyklostezky, Mikulov, Mikulčice (ubytování pro turisty na Slovácku).

Poloha penzionu Vás vybízí i k návštěvě značených cyklostezek a cyklotras (dovolená pro cyklisty Slovácko a okolí). Ubytování si připravilo pro hosty úschovnu kol (penzion s úschovnou kol na Slovácku). Penzion disponuje vlastním vinným sklípkem (rodinný penzion s vinným sklípkem Slovácko a okolí). Našim zákazníkům nabízíme návštěvu vinného sklípku a degustace (degustace kvalitních vín Slovácko a okolí) s odborným a poutavým výkladem (výklad o víně Moravská Nová Ves a okolí).

Kapacita penzionu je celkem 29 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC (rodinná dovolená Slovácko). Jeden pokoj je bezbariérový (bezbariérové ubytování s degustací vín Slovácko a okolí). Pro naše hosty je zdarma k dispozici parkoviště a připojení na internet. Ubytování je včetně snídaně. Příjemné posezení na slunné terase Vám nabídne relaxaci a odpočinek po dni plném zážitku (odpočinková dovolená na Slovácku), naopak před slunečními paprsky a deštěm Vás ochrání zahradní altánek s grilem (aktivní dovolená Moravská Nová Ves a okolí). K dispozici je rovněž společenská místnost s kapacitou 44 míst.

BarWC, sprcha na pokojiVinné sklepyVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníRybařeníParkování uzavřenéOslavy, večírkyNekuřáciJízda na koniInternetCykloturistikaBezbariérový přístup

Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko
Rodinný penzion pro ubytování rodin s dětmi Slovácko

Mohlo by Vás zajímat
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 272     rss: novinky akce   výměna odkazů