ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Ubytování Pálava
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
Lokalita: Pavlov
GPS: 48°50'33.961"N 16°38'37.803"E

Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 14
Počet ložnic: 3
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 350 Kč
Cena za osobu a týden od: 2450 Kč
Cena za osobu a den od: 14 EUR
Cena za osobu a týden od: 98 EUR

Kód objektu: CZ-097  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Dovolená na Pálavě

Fotografie
Ubytování Pálava - pronájem apartmánu na Pálavě
Rodinný penzion s vinným sklepem v CHKO Pálava
Ubytování Pálava - vinné sklepy s ubytováním Pálava a okolí
Ubytování Pálava - dovolená pro rodiny s dětmi Pálava

Ubytování Pálava, Pavlov

Dovolená pro všechny ve vinařské obci Pálava

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

Ubytování je ve 3 pěkných apartmánech s 14 volně rozmístěnými lůžky (ubytování v apartmánu Pálava). K dispozici je rovněž sociální zařízení a kuchyňka se vším potřebným vybavením (ubytování s vlastním vařením Pavlov a okolí). Na terase se nabízí odpočinek a posezení pod pergolou, možnost využití grilu (grilování Klentnice). Pro milovníky cykloturistiky je zde úschovna kol (ubytování s úschovnou kol Pavlov a okolí). Další možností ubytování je apartmán Milovice s kapacitou 4 osob (pronájem apartmánu pro dovolenou Pálava). Ve vinném sklepě v Klentnici můžete posedět a ochutnat moravská vína z mikulovské vinařské oblasti (vinné sklepy s ubytováním Klentnice a okolí).

Ubytování je vhodné pro ubytování rodin s dětmi, ubytování cyklistů, turistů, seniorů, ubytování malých i větších skupin, ubytování jednotlivců v Klentnici. Tipy na výlet: Zřícenina Dívčí hrady, přehrada Nové Mlýny, Horní Věstonice, cykotrasy do Ledenic a Dolních Věstonic, vinařská naučná stezka Mikulov a okolí.

CykloturistikaWC, sprcha na pokojiVinné sklepyVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbyRybařeníParkování uzavřenéNekuřáciOslavy, večírky

Ubytování Pálava - dovolená pro cyklisty Pálava
Výhled z penzionu - rodinná dovolená Pálava

Mohlo by Vás zajímat
Dolní Dunajovice Vinařství Hrnčíř
Prodej kvalitních vín Pálava a okolí

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 174     rss: novinky akce   výměna odkazů