ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Ďáblova kopyta
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Lednicko-valtický areál
Lokalita: Rakvice
GPS: 48°51'7.499"N 16°48'49.496"E

Web: www.jk-rakvice.cz
E-mail: zapletalovabarbora@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 724 373 747, +420 606 934 343
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 19
Počet ložnic: 5
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 380 Kč
Cena za osobu a týden od: 2100 Kč
Cena za osobu a den od: 12 EUR
Cena za osobu a týden od: 84 EUR

Kód objektu: CZ-024  
Pošlete odkaz:

Fotografie
dovolená pro rodiny s dětmi Rakvice a okolí
ubytování pro turisty  Rakvice a okolí
dovolená u koní Lednicko-Valtický areál
Penzion u Ďáblova kopyta -dovolená pro cyklisty jižní Morava
výlety Lednicko-Valtický areál
aktivní dovolená Rakvice a okolí
kvalitní levné ubytování Lednicko-Valtický areál
školení, semináře Lednicko-Valtický areál
pobyt pro páry Rakvice a okolí
ubytování s WIFI připojením Rakvice a okolí
firemní akce Rakvice a okolí
ubytování s bazénem  Lednicko-Valtický areál
táboráky Lednicko-Valtický areál
dovolená pro cyklisty jižní Morava
pobyt pro rodiny s dětmi Lednicko-Valtický areál
ubytování s dětským hřištěm  Lednicko-Valtický areál
 školní srazy  Lednicko-Valtický areál
romantická dovolená Rakvice a okolí
Penzion u Ďáblova kopyta - grilování Rakvice a okolí
grilování Rakvice a okolí

Penzion U Ďáblova kopyta, Rakvice

Dovolená pro rodiny s dětmi Rakvice a okolí

Pod dusotem koňských kopyt v nejjižnějším koutě jižní Moravy se nachází v obci Rakvice Penzion u Ďáblova kopyta. Ubytování poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Rakvice a okolí), tak i skvělé zázemí pro školení, semináře, firemní akce, školní srazy (firemní akce Rakvice a okolí). Poloha penzionu je přímo určená pro výlety v Lednicko-Valtickém areálu (výlety Lednicko-Valtický areál) a to na kole nebo pro pěší turistiku (dovolená pro cyklisty jižní Morava) - aktivní dovolená Rakvice a okolí. Oblast je proslulá vinařskou kulturou, místní vinné sklípky a vinařství poskytují široký výběr ochutnávek i nákup vín. Kapacita penzionu je 19 lůžek.

Zveme Vás do rodinného penzionu U Ďáblova kopyta, který Vás zaujme svojí polohou a možností vyjížděk na koních do nádherné přírody Lednicko-valtického areálu. Ubytování Vám nabízí výuku jízdy na koních a péče o ně. Neváhejte a přijeďte do penzionu s agroturistikou.

Penzion má nově vybudované podkrovní apartmány, které Vám nabízí 3 trojlůžkové a 2 pětilůžkové pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem a televizí. V penzionu je možnost WIFI připojení. Všem hostům penzionu je k dispozici velká společenská místnost, venkovní posezení, kde mohou pořádat táboráky (táboráky Lednicko-Valtický areál) rodinné grilování (grilování Rakvice a okolí) a pro Vaše nejmenší návštěvníky má penzion připraven dětský domek, pískoviště a hračky. V areálu ubytování je úschovna jízdních kol, kde Vám personál ochotně kola i zapůjčí (úschovna kol Rakvice a okolí), můžete zde i parkovat. V Penzionu u Ďáblova kopyta Vám milý personál zajistí výuku jízdy na koních a péče o ně (dovolená u koní Lednicko-Valtický areál), relaxační vyížďky v Lednicko-Valtickém areálu (relaxační vyjížďky jižní Morava), dále možnost sportovního vyžití v okolí - k dispozici je tenis a koupaliště s písečnou pláží.

Pes povolenVinné sklepy - 1 kmNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiFitness - 2 cvičící strojeInternetBazénParkování uzavřenéCykloturistikaJízda na koniSemináře, školení

víkendové pobyty jižní Morava
úschovna kol Rakvice a okolí
ubytování s venkovním posezením Rakvice a okolí
ubytování pro páry jižní Morava
Penzion u Ďáblova kopyta - Relaxační vyjížďky jižní Morava
Penzion u Ďáblova kopyta - Dovolená pro rodiny s dětmi LVA
relaxační vyjížďky jižní Morava
ubytování pro seniory Lednicko-Valtický areál

Mohlo by Vás zajímat
Velké Bílovice Rodinné vinařství Spěvák
Rodinné vinařství na jižní Moravě

Rodinné vinařství Spěvák s penzionem se nachází v malebném kraji kolem Velkých Bílovic. Velké Bílovice leží v mírném údolí otevřeném na západ k Pavlovským vrchům, s Lednicko-valtickým areálem v bezprostřední blízkosti.

Kořeny současného vinařství rodiny Spěvákovy sahají do 30. let minulého století. Malovinaření otce Františka se postupně rozrůstalo, ale od sedmdesátých let až do roku 1999 vyrábělo vinařství pouze sudová vína. Od vinobraní 2012 sídlí vinařství ve zcela novém, moderním objektu. Od června 2015 je pro řízené degustace s občerstvením a posezením otevřen nový kvelbený sklep s kapacitou cca 50 osob a křížový sklep s kapacitou cca 15lidí.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 193     rss: novinky akce   výměna odkazů