ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Žabčice
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Brno-venkov
Lokalita: Žabčice
GPS: 49°0'40.223"N 16°36'8.626"E

Web: www.hotel-zabcice.cz
E-mail: hotelzabcice@seznam.cz
Telefon: +420 778 473 150
Mobil:
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 31
Počet ložnic: 15
Kat.: ****

Cena za osobu a den od: 1090 Kč
Cena za osobu a týden od: 7630 Kč
Cena za osobu a den od: 43 EUR
Cena za osobu a týden od: 301 EUR

Kód objektu: CZ-436  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování v hotelu u Brna
ubytování v jihomoravském kraji
Hotel Žabčice - moderní hotel Brno a okolí
Hotel Žabčice - moderní gastronomie Brno a okolí

Hotel Žabčice, Žabčice

Moderní hotel s restaurací a wellness u Brna

Hotel Žabčice, jenž vyrostl jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince a nahradil tak jeho funkci (ubytování v hotelu u Brna), leží 25 km jižně od města krajského města Brno. Nově postavený hotel je velmi zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a byl otevřen 15. července 2013 (ubytování v jihomoravském kraji). Vzhledem k úrodné poloze regionu zde má tradici přitažlivá folklorní a vinařská turistika (vinařská turistika Brno a okolí). Vinice pracoviště Žabčice náleží do Velkopavlovické vinohradnické oblasti. Celý hotel je bezbariérový (bezbariérové ubytování Brno a okolí).

Hotel se skládá z ubytovacího zařízení, pivnice s cyklistickou zahrádkou a dětským hřištěm (ubytování s dětským hřištěm Brno  a okolí), k dispozici je i nekuřácká restaurace s vnitřní zahrádkou v atriu hotelu, salonek pro soukromé oslavy, rodinné oslavy, narozeniny, jubilea, výročí a jiné slavnostní příležitosti s kapacitou cca 50 osob a wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi u Brna (wellness hotely jižní Morava).  Nově jsou v pivnici pro zábavu hostů k dispozici šipky. Jídelní lístek je společný jak pro restauraci tak pro pivnici. Je možné navštivit pivnici i přes oběd a večeři. V suterénu hotelu se nachází konferenční místnost s kapacitou pro skupinku do 40 osob a ve 2. patře je menší konferenční místnost pro cca 12 osob s projektorem, kuchyňkou a samostatným sociálním zařízením. Zajišťujeme firemní akce, meetingy, jednání, konference, schůze, posezení a školení u Brna. Po předchozí dohodě připravíme kompletní program těchto událostí od vybavení prostor, přes celodenní občerstvení až po zajištění ubytování v našem hotelu (ubytování se stravou u Brna). Konají se zde také svatby a svatební hostiny Brno a okolí. Samozřejmostí je skvělá kuchyně, kde kombinujeme moderní gastronomii s tradiční českou kuchyní (hotel s restaurací u Brna).

Hotel nabízí 11 pokojů, zařízených dle nejmodernějšího designu, které uspokojí i ty nejnáročnější (ubytování v hotelu s restaurací u Brna). Všechny pokoje jsou nadstandardně vybaveny, s luxusním koupelnovým zázemím (ve všech pokojích je sprchový kout), mini ledničkou, stylovým nábytkem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou a wifi připojením na internet (moderní ubytování jižní Morava). V nabídce jsou také hotelové balíčky. Apartmány jsou složeny ze dvou samostatných ložnic. Nově jsou všechny pokoje vybaveny klimatizací.

Hotel je svou polohou opravdu kousíček od města Vidně v Rakousku, Brna, Břeclavi. Mezi Žabčicemi a Pohořelicemi je dálniční sjezd, který urychlí cestu do zmiňovaných měst (ubytování v jihomoravském kraji).

Ubytování pro cyklisty Brno a okolí, ubytování pro rodiny s dětmi Brno a okolí, ubytování pro manažery Brno a okolí, prostory pro obchodní jednání Brno a okolí, konání seminářů, firemních akcí, konferencí Brno a okolí, hotel s wellness Brno a okolí, hotel se stravováním Brno a okolí, hotel s restaurací Brno a okolí, ubytování pro náročné Brno a okolí.

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciLázněRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBezbariérový přístupGolfOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníPes povolenTenis

Hotel Žabčice - svatby a svatební hostiny v hotelu u Brna
Hotel Žabčice - ubytování s wellness službami Brno a okolí
ubytování v hotelu s restaurací u Brna
ubytování s dětským hřištěm Brno  a okolí
vinařská turistika Brno a okolí
Ubytování pro cyklisty Brno a okolí
ubytování pro rodiny s dětmi Brno a okolí
bezbariérové ubytování Brno a okolí
wellness hotely jižní Morava
moderní ubytování jižní Morava
ubytování v jihomoravském kraji

Mohlo by Vás zajímat
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 270     rss: novinky akce   výměna odkazů