ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Zámku
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Slovácko
Lokalita: Milotice
GPS: 48°57'27.8"N 17°08'15.9"E

Web: www.penzionmilotice.cz
E-mail: penzionmilotice@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 728 037 845
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 28
Počet ložnic: 7
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč
Cena za osobu a týden od: 3500 Kč
Cena za osobu a den od: 20 EUR
Cena za osobu a týden od: 140 EUR

Kód objektu: CZ-459  
Pošlete odkaz:

Fotografie
dovolená pro rodiny s dětmi Slovácko
rodinná dovolená na Slovácku
dovolená pro turisty Kyjov a okolí
penzion s internetem Milotice a okolí

Penzion U Zámku, Milotice

Kvalitní levné ubytování v oblasti Kyjovského Dolňácka

Penzion U Zámku se nachází v Miloticích u Kyjova v oblasti Kyjovského Dolňácka. Kyjovské Dolňácko se pyšní nejen dlouhodobou vinařskou tradicí, ale i stále živým folklorem (rodinná dovolená na Slovácku). O tom se můžete přesvědčit na Národopisném festivalu kyjovského Dolňácka konaném právě v Miloticích. Penzion U Zámku sídlí v budově, jejíž historie je neodmyslitelně spjata s milotickým zámkem. Správu majetku na tomto panství zajišťovala vrchnostenská kancelář, jejím sídlem byla právě nynější budova penzionu. Státní zámek Milotice je jeden z nejkrásnějších barokních zámků České republiky, jedná se o areál s čestným nádvořím, jízdárnou, konírnou a dvěma oranžériemi, kolem zámku francouzský park a bažantnice s několika drobnými stavbami (dovolená pro rodiny s dětmi Slovácko).

Obec má dlouhou historickou minulost, jež se prezentuje také v souboru barokních staveb. Naleznete zde mmj. Kostel Všech svatých s umělecky hodnotným vnitřním zařízením a barokní zeď kolem kostela se sochařskou tvorbou Ondřeje Schweigla.

V okolí obce můžete navštívit dvě přírodní rezervace a sice Písečný rybník a Horky (dovolená pro turisty Kyjov a okolí). Lokalita je také vhodná pro provozování cykloturistiky (dovolená pro cyklisty na Slovácku), obcí vede cyklotrasa č.412 (pobyty pro cyklisty Slovácko). Přes obec prochází významný silniční dopravní tah Kyjov – Hodonín.

Celková kapacita Penzionu U Zámku je 28 osob v 7 pokojích se sociálním zařízením i s Wi-Fi připojením (penzion s internetem Milotice a okolí). K dispozici je 1 dvoulůžkový a 1 třílůžkový pokoj, 2 čtyřlůžkové a 3 pětilůžkové pokoje (ubytování pro skupiny na Slovácku). Všichni ubytovaní mohou využívat společnou kuchyni s veškerým vybavením, tj. mikrovlnná trouba, televize, varná deska, lednice, varná konvice, nádobí (ubytování s vlastním vařením Kyjov a okolí). Stravování je také možné v blízkých hostincích. Parkovat lze v uzavřeném dvoře za penzionem, kde se nachází i s úschovna kol (penzion s úschovnou kol Kyjov a okolí), dětské hřiště a venkovní posezení s krbem (penzion s dětským hřištěm Slovácko). Pro milovníky vína lze zajistit ochutnávku vín ve velkovinařství Krist. V případě ubytování po dobu tří pracovních dní po sobě následujících dostanete jako pozornost láhev vynikajícího vína zdarma.

Penzion nabízí také ubytování svatebních hostů – obřady probíhají na zámku v Miloticích v blízkosti penzionu (ubytování pro svatebčany u Kyjova).

Nově je pro hosty k dispozici nová kolárna, kterou lze využít pro úschovu kol.

Ubytování v penzionu je vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty, turisty, skupiny přátel i pro páry u Kyjova na Slovácku.

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiParkování uzavřenéTenis

ubytování pro skupiny na Slovácku
ubytování s vlastním vařením Kyjov a okolí
penzion s dětským hřištěm Slovácko
penzion s úschovnou kol Kyjov a okolí
ubytování pro svatebčany u Kyjova
dovolená pro páry Kyjov a okolí
Kolárna pro úschovu kol
pobyty pro cyklisty Slovácko
dovolená pro cyklisty na Slovácku
ubytování s dětským hřištěm Slovácko
ubytování pro páry u Kyjova
ubytování pro seniory u Kyjova
dovolená pro skupiny přátel Kyjov a okolí
aktivní dovolená Slovácko

Mohlo by Vás zajímat
Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 323     rss: novinky akce   výměna odkazů