ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion ve vinařství Maláník - Osička
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Podluží
Lokalita: Mikulčice
GPS: 48°49'37.2"N 17°02'54.2"E

Web: www.vinarstvimalanik.cz
E-mail: info@vinarstvimalanik.cz
Telefon:
Mobil: +420 723 330 082
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 15
Počet ložnic: 4
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 480 Kč
Cena za osobu a týden od: 3360 Kč
Cena za osobu a den od: 19 EUR
Cena za osobu a týden od: 133 EUR

Kód objektu: CZ-605  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Dovolená pro rodiny s dětmi Podluží
ubytování s wifi připojením Mikulčice a okolí
dovolená pro cyklisty Podluží a okolí
ubytování pro skupiny Podluží

Penzion ve vinařství Maláník - Osička, Mikulčice

Rodinné vinařství a penzion Podluží a okolí

V obci Mikulčice v jedné ze 4 sklepních uliček Těšické búdy Vás přivítá Penzion ve vinařství Maláník – Osička (pobyty s degustací vín Podluží a okolí).

Obec Mikulčice se nachází v samém centru slováckého regionu Podluží a obepíná ji krásné prostředí vinic, sadů a lužních lesů. Místo je ideální k poznávání krás jižní Moravy, místních zvyků, vinařských tradic a kulturních památek (ubytování pro turisty Podluží a okolí). Oblast je vhodná pro cykloturistiku a turistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí (dovolená pro cyklisty Podluží a okolí).

„Každé víno se podobá svému tvůrci. Je zrcadlem jeho umu, šikovnosti, píle a vytrvalosti. V každém víně jsou vinařovy vrásky i úsměvy, radosti i smutky, úspěchy i prohry. Chvalme víno a prokažme mu službu úcty, aby se za nás nemuselo stydět.“

Ubytování nabízí čtyři moderně zařízené pokoje, které disponují vlastním sociálním zařízením, s kapacitou 15 lůžek (3x třílůžkový, 1x šestilůžkový) (komfortní ubytování v apartmánu Podluží a okolí). Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka a společenská místnost (pobyty s vlastním stravováním Mikulčice a okolí). V letním období je možné posezení na venkovní terase (romantické ubytování Mikulčice).

Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu (ubytování s wifi- připojením Mikulčice a okolí). Parkování je zajištěno před objektem vinařství (ubytování s parkováním Mikulčice a okolí). Je možné zajistit i snídaně a degustace vín v prostorách vinařství (dovolená se s snídaní Mikulčice a okolí).

Majitelé Vám rádi sdělí tipy na výlety do okolí a zapůjčí mapy (aktivní dovolená s ubytováním Mikulčice a okolí). Okolí nabízí: Národní kulturní památník Valy Mikulčice a CHKO Skařiny, Baťův kanál Hodonín, ZOO Hodonín, Lednicko – valtický areál, Soutok Moravy a Dyje, CHKO Pálava nebo Skanzen Strážnice.

Ubytování je součástí rodinného vinařství Maláník – Osička. Jedná se o malou rodinnou firmou zabývající se pěstováním vinné révy a výrobou kvalitních přívlastkových vín, navazuje na dlouholetou rodinnou tradici vinařů. Vinice se rozkládají jihozápadně od obce Mikulčice. Kvalita práce a kvalita produktů Vinařství Maláník-Osička s.r.o. se odráží v řadě získaných ocenění.

Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy: Chardonnay, Pálava, Aurelius, Ryzlink rýnský, Tramín červený, Sauvignon, Děvín, Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Cabernet Moravia, Cabernet Sauvignon, Zweigeltrebe, Pinot Noir, Fratava, Dornfelder.

Dovolená pro rodiny s dětmi Podluží , ubytování s wifi připojením Mikulčice a okolí, aktivní dovolená s ubytováním Jihomoravský kraj, dovolená pro cyklisty Podluží, degustace vín Mikulčice a okolí, ubytování pro skupiny Podluží, ubytování pro rodiny s dětmi Podluží, atraktivní ubytování v oblasti Podluží, ubytování pro seniory Podluží a okolí, aktivní dovolená na jižní Moravě.

atraktivní ubytování v oblasti Podluží
ubytování pro seniory Podluží a okolí
 ubytování pro rodiny s dětmi Podluží
aktivní dovolená na jižní Moravě
ubytování pro turisty Podluží a okolí
degustace vín Mikulčice a okolí
aktivní dovolená s ubytováním Jihomoravský kraj
dovolená pro cyklisty Podluží
pobyty s degustací vín Podluží a okolí
komfortní ubytování v apartmánu Podluží a okolí
pobyty s vlastním stravováním Mikulčice a okolí
romantické ubytování Mikulčice
ubytování s wifi- připojením Mikulčice a okolí
ubytování s parkováním Mikulčice a okolí

Mohlo by Vás zajímat
Mikulčice Vinařství Maláník - Osička

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice.
Vinařství obhospodařuje 6ha vinic, rozkládajících se jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, kde jsou pěstovány bílé a červené odrůdy.
Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem, která získávají řadu ocenění.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 238     rss: novinky akce   výměna odkazů