ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Hotel Lužnice
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Čechy - Jihočeský kraj
Oblast: Tábor
Lokalita: Planá nad Lužnicí
GPS: 49°21'09.3"N 14°42'12.0"E

Web: www.hotel-luznice.cz/
E-mail: info@hotel-luznice.cz
Telefon: 383131111
Mobil: 730855255
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 52
Počet ložnic: 27
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 1100 Kč
Cena za osobu a týden od: 7700 Kč
Cena za osobu a den od: 44 EUR
Cena za osobu a týden od: 308 EUR

Kód objektu: CZ-715  
Pošlete odkaz:

Fotografie
ubytování v centru města Táborsko
hotel s vlastním parkováním Tábor a okolí
firemní akce a školení v hotelu Planá nad Lužnicí
ubytování v hotelu s restaurací Planá nad Lužnicí

Hotel Lužnice, Planá nad Lužnicí

Ubytování v centru města v jižních Čechách

Hotel Lužnice je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru města Planá nad Lužnicí. Hotel disponuje 27 klimatizovanými pokoji s celkovou kapacitou 52 lůžek (ubytování v centru města Táborsko).
Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma (hotel s vlastním parkováním Tábor a okolí).
V objektu hotelu se také nachází nekuřácká restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici. Restaurace s pivnicí nabízí stálý jídelní lístek a během dne také výhodné polední menu (firemní akce a školení v hotelu Planá nad Lužnicí). Restaurace je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice. V prostorách restaurace a celého hotelu je pro vaše pohodlí samozřejmostí zdarma Wi-Fi připojení (ubytování v hotelu s restaurací Planá nad Lužnicí).

Platit u nás můžete nejen hotově, platební kartou VISA a EC/MC, ale i stravenkami Ticket Restaurant-Edenred, Cheque Déjeuner a Sodexo Gastro Pass.

V jednom ze 4 konferenčních salonků je možné uskutečnit různé kulturní a společenské akce. V celém hotelu je také hostům poskytnut bezplatný přístup k internetu (WIFI) (akce, večírky, oslavy v hotelu Planá nad Lužnicí).

 

 
Hotel nabízí komfortní a útulné pokoje v klidném prostředí s možností výhledu na řeku vybavené postelemi standardní velikosti. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované, s vlastní koupelnou (dovolená pro rodiny s dětmi Tábor a okolí).
Pokoje v 1. a 2. patře jsou dostupné výtahem, který je umístěn u recepce, nebo po schodišti.
Samozřejmostí je i LCD televize s více než 40 českými i zahraničními programy, přístup k internetu zdarma, fén, toaletní potřeby, telefon. K dispozici je také jeden bezbariérový pokoj včetně bezbariérové koupelny (bezbariérové ubytování v hotelu Planá nad Lužnicí).
 
Klientům je také k dispozici monitorované parkoviště s kapacitou cca 25 míst. Parkování na tomto parkovišti je pro hotelové hosty zdarma.
 
V prostorách Hotelu Lužnice se také nachází 4 oddělitelné konferenční salonky (A, B, C, D). Sály A, B, C, je možné propojit do jednoho velkého sálu s kapacitou až 200 osob (divadelní uspořádání). Prostory umožňují variabilní uspořádání (škola, divadlo, kabaret, banket …) (ubytování pro obchodníky Tábor a okolí)
 
Prostory jsou vhodné pro konání kongresů, konferencí, seminářů, VIP setkání, školení, zasedání či společenské akce všech typů a velikostí. Vybavenost sálu A – pódium, šatna pro účinkující, taneční parket, WI-FI (ubytování pro managery Tábor a okolí). Do všech sálů je možné instalovat konferenční techniku dle požadavků klienta (flipchart,dataprojektor atd.) (aktivní dovolená pro velké skupiny Planá nad Lužnicí)
Ceník pronájmu konferenčních prostor se odvíjí na základě požadavků klienta dle individuální dohody.
CykloturistikaSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetOslavy, večírkyParkování uzavřenéSemináře, školení

akce, večírky, oslavy v hotelu Planá nad Lužnicí
dovolená pro rodiny s dětmi Tábor a okolí
bezbariérové ubytování v hotelu Planá nad Lužnicí
ubytování pro obchodníky Tábor a okolí
ubytování pro managery Tábor a okolí
aktivní dovolená pro velké skupiny Planá nad Lužnicí

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Hluboká nad Vltavou Zoo - Ohrada Hluboká nad Vltavou
Zoo Ohrada - Hluboká nad Vltavou - Medvěd hnědý

Areál Zoo Ohrada se rozprostírá v kouzelném prostředí mezi loveckým zámkem Ohrada a Munickým rybníkem v blízkosti města Hluboká nad Vltavou. Pro návštěvníky je připravena pestrá expozice zvířat České republiky, Evropy a mírného pásu Asie. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů ryze exotických zvířat z jiných kontinentů. Nabízíme rovněž bohaté programy pro školy všech stupňů,v letní sezoně můžete s dětmi navštívit i divadelní představení se zvířecí tématikou. Přijeďte si k nám odpočinout a zároveň se dozvědět něco více o zázracích přírody.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2021   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 200     rss: novinky akce   výměna odkazů