ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion U Hroznu
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Lednicko-valtický areál
Lokalita: Velké Bílovice
GPS: 48°50'59.31"N 16°53'29.63"E

Web: http://www.abc-hotel.cz/cz/
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 385 510 191
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 30
Počet ložnic: 11
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 450 Kč
Cena za osobu a týden od: 3150 Kč
Cena za osobu a den od: 16 EUR
Cena za osobu a týden od: 112 EUR

Kód objektu: CZ-072  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Penzion U Hroznu - Dovolená pro jednotlivce Velké Bílovice
Romantická dovolená Velké Bílovice
Penzion U Hroznu - ubytování vinné sklípky Velké Bílovice
dovolená pro rodiny s dětmi Lednicko-valtický areál

Penzion U Hroznu, Velké Bílovice

Ubytování pro manažery na jižní Moravě

Penzion U Hroznu poskytuje ubytování ve městě Velké Bílovice (penziony Lednicko-Valtický areál). Svojí polohou je vhodný pro manažery (dovolená pro manažery Lednicko-Valtický areál), i pro firemní akce na jižní Moravě (firemní akce Lednicko-valtický areál), služební cesty a cesty spojené s ochutnávkou jimohoravských vín (ochutnávka kvalitních vín Lednicko-Valtický areál), (prodej vína Velké Bílovice). Objekt také nabízí ideální zázemí pro ubytování rodin s dětmi (dovolená pro rodiny s dětmi Lednicko-valtický areál), (ubytování pro rodiny s malými dětmi Velké Bílovice). Penzion leží v jedné z nejatraktivnějších oblastí jižní Moravy, která Vám nabízí nejen tradiční folklór, přírodní biosferickou rezervaci Pálava, ale i množství cyklostezek a kulturních památek (penzion pro cyklisty Lednicko-valtický areál), (dovolená pro cyklisty Velké Bílovice).

V penzionu se lze ubytovat v devíti 2-lůžkových, ve dvou 4-lůžkových pokojích s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Romantická dovolená Velké Bílovice). Většina z pokojů se nachází v prvním patře a to polovina s výhledem na náměstí a druhá polovina jsou pokoje se střešním oknem situovány do klidné části dvora. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením, TV, klimatizací, většina pokojů má možnost Wi-Fi připojení.

V penzionu je pro hosty k dispozici úschovna kol (ubytování pro cyklisty Velké Bílovice). Parkovat lze na parkovišti ve dvoře (penzion s uzavřeným parkováním Velké Bílovice). Volné chvíle si můžete zkrátit ve ve vinném sklípku (penzion s vinným sklípkem Lednicko- valtický areál). V horkých letnách dnech se můžete osvěžit ve venkovním bazénu (penzion s bazénem Lednicko-valtický areál), na přání je možné zajistit i tenisové kurty (tenisové kurty Velké Bílovice), (dovolená pro skupiny Velké Bílovice). Jednou z velkých výhod penzionu je bezpochyby bezbariérový přístup (bezbariérové ubytování Velké Bílovice). Rodiče jistě ocení dětský koutek, kde si děti mohou hrát (penzion s dětským koutkem Velké Bílovice). K penzionu patří také restaurace (penzion s vlastní restaurací Lednicko-valtický areál), (Svatby Velké Bílovice).

Po celodenním výletu se můžete zrelaxovat v nově vybudovaném mini wellness (wellness penzion Velké Bílovice). V nabídce je vířivka, finská sauna, bio-aroma sauna a infrasauna (ubytování s vířivkou, ubytování se saunou Velké Bílovice).

CykloturistikaWC, sprcha na pokojiTV na pokojiSemináře, školeníRestauracePes povolenParkování uzavřenéOslavy, večírkyBazénBarInternetBezbariérový přístupNekuřáci

Svatby a firemní akce Velké Bílovice
Dovolená s bazénem Velké Bílovice

Mohlo by Vás zajímat
Velké Bílovice Rodinné vinařství Spěvák
Rodinné vinařství na jižní Moravě

Rodinné vinařství Spěvák s penzionem se nachází v malebném kraji kolem Velkých Bílovic. Velké Bílovice leží v mírném údolí otevřeném na západ k Pavlovským vrchům, s Lednicko-valtickým areálem v bezprostřední blízkosti.

Kořeny současného vinařství rodiny Spěvákovy sahají do 30. let minulého století. Malovinaření otce Františka se postupně rozrůstalo, ale od sedmdesátých let až do roku 1999 vyrábělo vinařství pouze sudová vína. Od vinobraní 2012 sídlí vinařství ve zcela novém, moderním objektu. Od června 2015 je pro řízené degustace s občerstvením a posezením otevřen nový kvelbený sklep s kapacitou cca 50 osob a křížový sklep s kapacitou cca 15lidí.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2024   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 290     rss: novinky akce   výměna odkazů