ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: střední Čechy Středočeský kraj
Gebiet: Praha a okolí
Web: www.pensionrubin.eu
E-mail: pension-rubin@seznam.cz
Telefon: +420 241 940 886
Mobil: +420 739 847 391
Preis für Person und Tag von: 500 Kč
code: CZ-045
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Familienpension und Restaurant Rubín befindet sich in der Nähe vom Wald im ruhigen Milieu ca. 10 Km von der Grenze der Stadt Prag (sehr gute Verbindung auf die Unterbahntrasse C). In der Saison finden Sie radtouristische Trassen, sie können im nähen Schwimmbad oder im Fluss Sázava. Die anliegenden Wälder bieten die Möglichkeit von angenehmen Spaziergängen und Angeln. Im Winter nützen Sie ausgezeichnete Skilauftrassen aus. Sie können auch eine historische Stadt Jílové mit dem berufenen Museum von Gewinnung und Bearbeitung von Gold.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Poděbrady a okolí Podluží Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Znojemsko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 261     rss: new action   link exchange