ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: Žilinský
Gebiet: Západné Tatry
E-mail: info@abc-hotel.cz
Telefon: +420 739 517 872
Preis für Person und Tag von: 300 Kč
code: CZ-401
  Insert into selection

Forderung zu senden & Detail zu zeigen

Westliche Tatry, die Mündung von Račková dolina, 900 m ü. M., das ist die Lage vom Berghotel Orešnica. Im Jahr 2003 wurde das Hotel komplett rekonstruiert. Es entstand ein großes umzäumtes Hotelareal über die Unterkunft in drei extra ausgestatteten Suiten, 13 Doppelzimmern mit Ganzkapazität 50 Personen verfügend. Das Hotel ist mit einem stillvollen Restaurant mit Jagdbeuten, Tagbar, Sauna, Whirlpool, Tenniscourt und Seechen mit Forellen ausgestattet. Separierte Unterkunft gibt es in eigenständigen Hütten „Alpina“ die mit sozialer Einrichtung, Gesellschaftsraum, TV/SAT und Radiowecker ausgestattet sind. Die Kapazität sind 35 Personen. Das Parken im geschlossenen Raum im Hotelareal.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Poděbrady a okolí Podluží Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Znojemsko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 209     rss: new action   link exchange