ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Podluží
Web: www.vinarstvimalanik.cz
E-mail: info@vinarstvimalanik.cz
Mobil: +420 723 330 082
Preis für Person und Tag von: 480 Kč
code: CZ-605
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen
Pension im Weingut Maláník - Osička, Mikulčice
Familienweingut und Pension Podluží und Umgebung

Im Dorf Mikulčice in einer der vier Kellergassen empfängt Sie der Schuppen Těšická im Weingut Maláník - Osička (Aufenthalt mit Weinprobe Podluží und Umgebung).

Das Dorf Mikulčice liegt im Herzen der Region Podluží Slovácko, umgeben von wunderschönen Weinbergen, Obstgärten und Auenwäldern. Der Ort ist ideal, um die Schönheit Südmährens, die lokalen Bräuche, die Weintraditionen und Kulturdenkmäler zu erkunden (Unterkunft für Touristen Podluží und Umgebung). Das Gebiet eignet sich zum Radfahren und Wandern und zeichnet sich durch eine Reihe von Folklore- und Weinveranstaltungen aus (Radurlaub Podluží und Umgebung).
 
Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Poděbrady a okolí Podluží Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Znojemsko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 286     rss: new action   link exchange