ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.penzion-palava.cz
E-mail: martincova.helena@centrum.cz
Telefon: +420 519 515 350
Mobil: +420 722 117 199
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-097
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Nabízíme Vám příjemné ubytování u Mikulova v obci Klentnice (rodinná dovolená Klentnice a okolí). Rodinný penzion s vinným sklepem leží na úpatí Pálavských vrchů a poskytuje tak skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy, (dovolená pro rodiny s dětmi na Pálavě). Z penzionu můžete obdivovat výhled na Mušovská jezera, daleko není ani Lednicko-valtický areál či hrad Děvín (dovolená pro všechny věkové kategorie Klentnice a okolí). Ubytování Pálava je vhodné pro turistiku a cykloturistiku (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí), rybolov a yachting (dovoelná pro rybáře Klentnice a okolí). Vyhledávanou a specifickou aktivitou je vinařská turistika, díky níž poznáte nejen místní krajinu (dovolená pro milovníky vína na Pálavě), ale také kulturu vinařství a místní folklor (vinařská turistika s ubytováním Pavlov a okolí). Penzion Ubytování Pálava disponuje celkem 14 lůžky (ubytování pro skupiny Klentnice a okolí).

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.ubytovanipalavapavlov.cz
E-mail: ivetkinclova@seznam.cz
Mobil: +420 602 570 147
Preis für Person und Tag von: 550 Kč
code: CZ-414
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Pension Na Vyhlídce befindet sich im Weindorf Pavlov in Südmähren. Die Lage der Unterkunft in Südmähren ist ideal für Touristen und Radfahrer (Aktivurlaub in Pálava und Umgebung). Dieser Bereich ist mit einem Netz von Fahrradwegen und Weinstraßen verwoben, und die Pension verfügt über einen Fahrradkeller (Unterkunft mit Fahrradabstellraum in Pálava und Umgebung). In der Nähe sind auch Mušovská Seen und Lednice-Valtice Areal (Lednice-Valtice Bereich Unterkunft in der Pension). Unterkunft eignet sich auch für Familien mit Kindern (Familienurlaub Pálava und Umgebung), für die es ein Kinderspielzimmer (Unterkunft mit Kinderecke Pálava und Umgebung) vorbereitet ist. Eltern können bei einem Glas guten Wein unter der Pergola mit Grill oder auf der Terrasse im Hof sitzen (erholsamer Urlaub in Südmähren). Von der Pension hat man einen schönen Blick auf die Burg Děvičky.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Pálava a okolí
Web: www.penzionubednaru.cz
E-mail: info@penzionubednaru.cz
Telefon: +420 607 108 450
Mobil: +420 607 722 144
Preis für Person und Tag von: 500 Kč
code: CZ-412
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Die Familienpension U Bednářů befindet sich in einer Weingemeinde Pavlov in Südböhmen. Pavlov liegt im Gebiet vom Naturschutzgebiet Pálava und in der Nähe von See von Nové Mlýny. Die Lage der Unterkunft ist vor allem für Touristen und Radtouristen geeignet, die den Lehrweinsteg Valtice und viele andere Stege ausnutzen wollen (aktiver Urlaub Südmähren, Weinstege Pensionen Südmähren). Zur Verfügung steht Fahrradaufbewahrung (Pension mit Fahrradaufbewahrung Südmähren). In der Nähe befindet sich auch das Areal Lednice-Valtice, das zu den Natur- und Kulturweltreichtümern von UNESCO gehört (Unterkunft in der Pension u LVA). Die Liebhaber von Wasser und Baden bewerten sicher 10% Ermäßigung im Komplex Aqualand Moravia, die allen Gästen geleistet wird. Dank dem Landungsplatz unter der Gemeinde kommen hier auch Jachtsportler aus der ganzen Republik (Unterkunft für Jachtsportler Südmähren). Im Areal befinden sich zwei Pensionen.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Českomoravská vrchovina Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Louny NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 3
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2020   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 40     rss: new action   link exchange