ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Gebiet: Františkovy Lázně a okolí
Web: www.hotel-skalna.cz
E-mail: kirch@hotelskalna.cz
Telefon: +420 354 594 137
Mobil: +420 777 141 385
Preis für Person und Tag von: 310 Kč
code: CZ-151
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Garni Vildštejn leistet eine bequeme Qualitätsunterkunft in der Umgebung von Františkovy Lázně (5 Km) und Cheb (15 Km) nicht weit von der Staatgrenze mit BRD. Die Gemeinde Skalná mit einer romanischen Wasserschloss Vildštejn aus dem 12. Jh. bietet ideale Bedingungen für aktives Ausleben an. Eine moderne Sporthalle mit Fitness, Fußballplatz und Tenniscourt sind bei der Auswahl von Unterkunft für Sportklubs entscheidend. Das Hotel leistet ein angenehmes Umfeld für Familien mit Kindern, in der nahen Umgebung finden die Gäste reiche kulturelle Denkmäler wie Burgen Seeberg, Loket oder die Burg von Cheb. Aktiver Urlaub, Radtouristik und umgebene Natur sind die Gründe, weil Sie den Urlaub bei uns verbringen sollen.

Region: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Gebiet: Františkovy Lázně a okolí
Web: www.hotel-melodie.cz
E-mail: hotel-melodie@seznam.cz
Telefon: +420 354 543 577
Mobil: +420 723 609 555
Preis für Person und Tag von: 530 Kč
code: CZ-455
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Familienhotel Melodie befindet sich in der Kurortstadt Franzbad, in einem ruhigen Stadtteil am Rand eines malerischen Waldpark (Qualitätsunterkunft Franzbad und Umgebung). Die Stadt und Kurort entstanden im Jahr 1793 dank der Anordnung vom Kaiser Franz I. und sie liegen in der Mitte von wunderschönen Parken und Waldparken. Bis heute ist der Kurort ein aufgesuchtes Zentrum von Kurortbehandlung, Erholung und aktiver Entspannung (Entspannungsurlaub Bezirk von Karlsbad). Die ganze Stadt und Umgebung sind für Radtouristik ideal (Urlaub für Radtouristen Franzbad und Umgebung). Der Aquapark Aquaforum ist ganzjährlich im Betrieb, es ist einer der schönsten und größten Aquaparken (Familienurlaub Franzbad und Umgebung). Auf Wunsch vermittelt Ihnen das hilfsbereite Personal Kurortprozeduren, Moorbade und Wickel, Eintritt in Saltzgrotte, Sportaktivitäten in Franzbad.

Region: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Gebiet: Františkovy Lázně a okolí
Web: https://penzion-zirovice.webnode.cz/
E-mail: penzion.zirovice@seznam.cz
Telefon: +420 736 769 579
Preis für Person und Tag von: 420 Kč
code: CZ-745
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Penzion Žirovice Františkovy Lázně je překrásným rodinným penzionem v obci Žirovice v okolí Františkových Lázních (kvalitní ubytování ve Františkových Lázních). Penzion nabízí bezplatné parkoviště v areálu (penzion s parkovištěm Františkovy Lázně a okolí), dostupnost z vlakového (cca 2 km) i autobusového nádraží (cca 30 m) je také dobrá. Dále pak i bezbariérový přístup (ubytování pro vozíčkáře Františkovy Lázně a okolí). Možnost ubytování je ve dvojlůžkových pokojích s terasou, a nebo čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou luxusně vybavené, mají své sociální zařízení, sprchový kout i lednici s bezplatným Wi-Fi připojením a satelitní TV (ubytování s bezplatným wifi připojením Františkovy Lázně a okolí). Také můžete využít společenskou místnost s plně vybavenou kuchyní.

Na zahradě je krytý bazén a posezení pod zahradní pergolou s grilem. Dále pak můžete využít privátní wellness a příjemné masáže (wellness služby ubytování Františkovy Lázně)Vhodné místo i pro pořádání rodinných akcí, oslav a večírků.

Jeho okolí vybízí k rodinným výletům, pěší turistice, rybolovu i cykloturistice (Dovolená pro cyklisty Františkovy Lázně). Penzion Žirovice je ideálním místem pro rodiny s dětmi, seniory, skupiny i pro páry.

Dvojlůžkový pokoj s terasou 1 osoba  420,-Kč. 

Dvojlůžkový pokoj s terasou 2 osoby  890,-Kč.

Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby  1500,-Kč.

Apartmán (max. 6 osob)   cena za 2 osoby  1050,-Kč.

Za každou další osobu 350,-Kč

Ubytovací poplatek je 15,-Kč.za osobu na den.

Parkování v celém areálu je zdarma.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Českomoravská vrchovina Český Krumlov Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Krušné hory Lednicko-valtický areál Lipno Louny NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 3
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 44     rss: new action   link exchange