ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: Karlovarský kraj - Karlovarsko
Gebiet: Karlovy Vary a okolí
Web: www.statek-bernard.cz
E-mail: statek.bernard@seznam.cz
Telefon: +420 352 629 722
Mobil: +420 737 136 766
Preis für Person und Tag von: 350 Kč
code: CZ-057
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Der Bauernhof Bernard in Královské Poříčí bietet außer Unterkunft die Möglichkeit von Kennen Lernen von traditionellen Handwerken, die Exposition zeigt das Leben auf dem Lande, Sie können hier auch wirtschaftliche Exposition, Sammlung von historischen Kutschen und Motorrädern, Eisenherstellung besichtigen, oder Sie können versuchen Getreide auszudreschen oder Rüstung anzuziehen. Zur Zeit sind sieben Werkstätte im Betrieb (Schmiede, duftige Kerzen, Weberei, originelle Handwerke, …), unser Areal wird aber erweitert.

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Českomoravská vrchovina Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Jizerské hory Karlovy Vary a okolí Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno Louny NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Podblanicko Poděbrady a okolí Podluží Podyjí Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2019   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 148     rss: new action   link exchange