ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR

Ubytování pro seniory - pobyty pro seniory

V katalogu ubytování pro seniory najdete penziony a hotely, které jsou přizpůsobeny pro ubytování klientů vyššího věku. Některé z nich nabízí speciální balíčky (lázeňské pobyty pro seniory, víkednové pobyty pro seniory, rekondiční a ozdravné pobyty pro seniory). Hledáte zajímavý dárek pro své rodiče nebo prarodiče? Darujte jim pobyt, během kterého si odpočinou a který jim přinese nový elán do života. Pobyty pro seniory jsou připravovány velice pečlivě s přihlédnutím k vyššímu věku hostů.

Region: jižní Morava Jihomoravský kraj
Gebiet: Brno-venkov
Web: www.hotel-zabcice.cz
E-mail: hotelzabcice@seznam.cz
Telefon: +420 778 473 150
Preis für Person und Tag von: 1090 Kč
code: CZ-436
  Insert into selection

Reservation & Detail zu zeigen

Das Hotel Žabčice, das als ein neues multifuntionales Zentrum am Ort von der ehemaligen Gaststätte ausgebaut wurde, und ihre Funktion ersetzte (Unterkunft im Hotel bei Brünn), liegt 25 Km südlich von der Kreisstadt Brünn. Das neu ausgebaute Hotel ist architektonisch sehr interessant, weil es Holzbau ist, und wurde am 15. Juli 2013 eröffnet. Dank der fruchtbaren Lage der Region gibt es hier traditionelle Folkloren- und Weintouristik (Weintouristik Brünn und Umgebung). Der Weinberg Žabčice gehört zu dem Weigebiet von Velké Pavlovice. Das ganze Hotel ist barrierelos (barrierelose Unterkunft Brünn und Umgebung).

Ašsko Beskydy - ZK Bílé Karpaty Brno-venkov Český Krumlov Český ráj Františkovy Lázně a okolí Hluboká nad Vltavou Jeseníky - OLK Klatovy a okolí Krkonoše - KHK Krkonoše - LBK Lednicko-valtický areál Lipno NP České Švýcarsko Orlické hory Pálava a okolí Poděbrady a okolí Podluží Praha a okolí Slovácko Západné Tatry Znojemsko Žďárské vrchy
Anzahl des Objektes: 1
Detailaufsuchung
Persönlich -berprüfte Objekte
die Preise ohne Aufwertung
© 2004-2024   ABC - UNTERKUNFT - REISEN, all rights reserved |  on-line: 267     rss: new action   link exchange