ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Penzion Krajní řádek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
Lokalita: Perná
GPS: 48°51'3.458"N 16°37'6.598"E

Web: www.vinoskrasek.cz
E-mail: pavel.skrasek@seznam.cz
Telefon:
Mobil: +420 606 365 751
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 19
Počet ložnic: 6
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 350 Kč
Cena za osobu a týden od: 2450 Kč
Cena za osobu a den od: 14 EUR
Cena za osobu a týden od: 98 EUR

Kód objektu: CZ-600  
Pošlete odkaz:

Fotografie
dovolená pro cyklisty Pálava a okolí
dovolená pro turisty Perná a okolí
dovolená pro rodiny s dětmi Perná a okolí
Pobyt s degustací vín Perná

Penzion Krajní řádek, Perná

Rodinný penzion na jižní Moravě

Penzion Krajní řádek se nachází na okraji obce Perná. Lokalita je ideální svými dobrými podmínkami pro cykloturistiku. Především jsou to oblast Pálavy a Lednicko-valtického areálu (dovolená pro cyklisty Pálava a okolí). Přímo kolem penzionu vede cyklostezka (ubytování v penzionu pro cyklisty Pálava a okolí).

Nejen k letní dovolené patří objevování půvabů kraje a místních pamětihodností i sportování (dovolená pro turisty Perná a okolí). Škála aktivit je velmi pestrá (aktivní dovolená Perná). Milovníci koní mohou vyzkoušet jezdeckou turistiku v okolí. Vodní hrátky a koupání zaručuje Aqualand Moravia (dovolená pro rodiny s dětmi Perná a okolí).

Z pokoje penzionu Krajní řádek je možné vyhlížet na Pálavu a místní vinohrady (ubytování u vinařství Pálava a okolí). Hosté penzionu mohou využít degustační místnost pro ochutnávky vín z rodinného vinařství Skrášek (dovolená s degustací vína Perná a okolí). Degustační místnost sousedí přímo s výrobním areálem vinařství (řízená degustace Perná a okolí). Při týdením pobytu je jako pozornost připravena láhev vína (romantická dovolená Perná).

Navštivte penzion Krajní řádek i naše rodinné vinařství a ochutnejte kvalitní vína, která pocházejí převážně z vlastních vinic. Posedět nad sklenkou vína můžete v degustační místnosti, která sousedí přímo s výrobním areálem vinařství. Těšíme se na Vás!

Penzion Krajní řádek nabízí ubytování ve vinařském domě v pěti dvoulůžkových a v jednom čtyřlůžkovém pokoji (kvalitní levné ubytování Pálava a okolí). V každém pokoji je možnost kvalitní přistýlky, která se dá zasunout pod postele (komfortní ubytování v penzionu Perná). Jedna část penzionu má čtyři pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením. Kuchyňka je společná. V druhé části penzionu jsou dva pokoje (jeden čtyřlůžkový, druhý třílůžkový) každý s vlastním sociální zařízením. Tyto pokoje mají společnou kuchyňku s jídelnou. Na pokojích je wi-fi připojení (ubytování s wi-fi připojením Perná a okolí).
Parkování je pro hosty zajištěno u penzionu (ubytování s parkováním Pálava a okolí, penzion s parkovištěm Pálava a okolí).

řízená degustace Perná a okolí
Penzion pro rodiny s dětmi Perná a okolí
romantická dovolená Perná
komfortní ubytování v penzionu Perná
ubytování s wi-fi připojením Perná a okolí
ubytování s parkováním Pálava a okolí, penzion s parkovištěm
Kvalitní a levné ubytování v penzionu na Pálavě
Odpočinková dovolená na Pálavě
Ubytování s vlastním stravováním Perná a okolí
ubytování u vinařství Pálava a okolí
Romantické pobyty Perná a okolí
Aktivní dovolená na Pálavě
ubytování v penzionu pro cyklisty Pálava a okolí
Dovolená v penzionu s vinným sklepem Pálava a okolí

Přímo kolem našeho penzionu vede cyklostezka, kterou se můžete vydat na objevování krás naší milované Pálavy!
Mohlo by Vás zajímat
Dolní Dunajovice Vinařství Hrnčíř

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2020   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 154     rss: novinky akce   výměna odkazů