ABC ubytováníABC ubytování cestování

Dámy a pánové, holky a kluci,

počasí už není žádná hitparáda, tak se hodí zalézt domů ke kamnům, třeba se svařákem, zavzpomínat na léto a naplánovat to další. 
No máte pravdu, to je ještě daleko, ale my fakt už musíme. Vy už se ptáte co bude, jak bude, kdy bude. Takže nám nezbylo nic jiného, než se do toho pustit a zde je něco z našich plánů. Budeme moc rádi, pokud se naše plány, tu a tam stanou i Vašimi. smiley 

Co děláme nyní?

Plánujeme, vymýšlíme, tvoříme a počítáme. Ale také opravujeme a zlepšujeme. Stylové městečko dostává nový kabát, opravují se jak exteriéry, tak interiéry, aby se Vám u nás líbilo.
Také pomaličku dáváme do kupy program na rok 2017 a tady nám klidně můžete pomoct. Přivítáme tipy na víkendové akce, také řešíme časy představení v amfiku - třeba v kolik má být odpolední divadlo? 

Ukrutně dumáme nad EET - úplně živě si představujeme pokladnu v indiánské vesnici u lukostřelby, nebo zlatokopku jak ze šlojíře vytahuje tablet, nebo (a to je snad nejhorší představa) hrobníka v baru, který nestíhá nalévat, protože má kasu zahalenou v Hrobníkově dechu, nemůže ji najít a musí tam toho panáka bloknout... Tohle tedy bude oříšek, ale co naděláme že jo.   

Co už je připraveno? 

  • Hotová už je nabídka pobytů na příští rok a můžete se zaradovat. Ceny ubytování šly dolů, především pak pro týdenní pobyty a když k tomu přidáte ještě možnost další slevy za včasnou rezervaci, tak Vám nezbývá než rezervovat. Ostatně třeba sruby v top sezoně už jsou téměř obsazené. 
  • Připravené jsou už také letní dětské tábory, nebo školní výlety.
  • Na všechny služby je již také možné zakoupit Dárkové poukazy. V letošním roce opět v nabídce na konkrétní produkt nebo univerzální s tím, že obdarovaný si pak může vybrat na co jej využije. Je jasné, že pokud poukaz budete kupovat jako vánoční dárek, uděláme Vám dárková vzhled a můžeme i se jménem nebo věnováním.

 Ceník ubytka 2017  Tábory   Dárkové poukazy

Co v nejbližší době? 

  • Enduro sprint (22. - 23.10.) je dvoudenní závod speciálních motorek v náročném terénu. Adrenalinovou podívanou můžete doplnit příjemným ubytováním za fajnové ceny a večerním posezením v Saloonu. 
  • Silvestrovský pobyt v letošním roce, mimořádně vychází na konec roku :) a přesně v tomto duchu se opět můžete těšit na bláznivé zážitky v oblíbeném stylu podnikových dovolených ROH a mafiánskou párty s drsným policistou. Opět bude i krmení zvířátek, dětská herna a jestli nasněží, tak Vás odvezem i na Harusák zalyžovat si. Jednoduše opět prožijeme poslední dny roku společně a rádi. Sleva 30% na pobyt platí při závazné rezervaci do konce října 2016. 

V Šiklandu si také můžete naplánovat akci vlastní a to soukromou nebo firemní. Svatby, oslavy narozenin, křtiny nebo všemožné firemky. Nabídka je široká a Ti, co zde nějakou tu akci zažili, by mohli vyprávět. 

  Enduro     Silvestr    Oslavy

  Mějte se fajn, užívejte podzimu a my se těšíme, někdy příště na divokém západě AHOJ.

<<< zpět
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 116     rss: novinky akce   výměna odkazů