ABC ubytováníABC ubytování cestování


sikland

 

Na "Šiklák" už nemusíte jen v létě

Vždy se  ptáte: Co máme za novinky? Především novou odpověď na otázku, jestli k nám můžete jezdit pouze v létě. Nová odpověď zní NE! Připravili jsme pro vás pobyty s programem v průběhu celého roku, stačí si jen vybrat.

 • 13. - 17. dubna             Velikonoce na Vysočině 
 • 28. dubna - 1. května    ČaroMáj 
 • 9. - 11. června              Dacia Piknik
 • 23. - 25. června            Truck arena
 • 30.června  - 4.září         Báječná letní dovolená
 • 27. - 29. října                Halloweenský víkend
 • 29. prosince - 1. ledna   Silvestr v Šiklandu   Velikonoční pobyty nabídnou prodloužený víkend zábavy a odpočinku. 

Připraven je Jose, se kterým si večer zazpíváte, tvořivá dílna s jarními dekoracemi, malováním vajíček a pletení mrskaček, společně se projdeme po areálu a nakrmíme zvířata, vyzkoušíme nějaké westernové aktivity. Na večery jsou nachystané animační programy, také karneval. Nebude chybět společný výlet do Draxmooru a také možnost navštěvy centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. 
Účastníci pobytu si zasoutěží ve hře "Hledání velikonočních vajíček" o letní dovolenou.

Velikonoce: informace a rezervační formulář


 

Od čarodějnic k prvnímu máji vás provede další pobytový víkend
Tento pobyt bude především o tradičním čarodějnickém rituálu, společně si vyrobíme pořádnou čarodějnici a vatru, u které posedíme a taky opečeme špekáčky. Jeden z večerů si zařádíme v kostýmech na Čarodějnickém reji. Nebude chybět Draxmoor, kam se opět vydáme společně. Na prvního máje se pak políbíme pod třešní a třeba i vydáme na nějaký ten průvod, nebo krmit bizony. Připravené budou čarodějnické aktivity a i na totmo víkendu se bude soutěžit o dovolenou.

ČaroMáj: informace a rezervační formulář 
Dovolená a pobyty v letní sezoně nabízí opravdu mnoho zábavy a relaxu. Aktuálně vám nabízíme turnusové pobyty za zvýhodněné ceny a k nim oblíbené balíčky "Rančeři" a "Old Shatterhand", se kterými získáte spoustu zábavy a aktivit. 
Pro pobyty platí zvýhodněné ceny při objednání do konce března, tak neváhejte.

 Nabídka pobytů Poslat poptávku


Co se děje v Šiklandu

 • Dacia piknik - je setkání všech majitelů a milovníků Dacií. Program se teprve chystá a bude určitě parádní, atrakce pro děti, akční divadlo Šiklova mlýna, koncert a mnoho dalšího. Ubytování si už můžete rezervovat buď na webu, přímo výběrem termínu 9.-11.6. nebo volejte 602 750 130. 
 • Truck arena 23. - 25.6. je novinka v programu Šiklandu. Celorepublikové setkání kamionů doplní program jak pro malé, tak i pro velké milovníky těchto aut. Mimo jiné uslyšíte koncert Kabát revival, uvidíte akční divadlo, taneční vystoupení Twerk a Pole dancing, RC modely tracků a mnoho dalšího.
 • Hallowenský pobyt 27. - 29.10. je ještě poměrně daleko, ale to nemění nic na tom že je už naplánován. Společně vydlabeme děsivé dýně, projdeme si Draxmoor a nebude chybět parádní strašidelný karneval a další.   
 • Silvestrovský pobyt od 29.12.letos již po třetí. Společně prožijeme konec roku a oslavíme ten nový. Rezervujte si pobyt včas, ať na vás zůstane místo, protože to co zažijete poslední dny v Šiklandu, se vám jen tak nepoštěstí. Bláznivé večerní programy i zimní atmosféra westernového městečka určitě stojí za to.

 Dacia piknik  Truck arena  Halloween  Silvestr

     
 

Informace a objednávky:

Evča a Olinka 
+420 566 567 400
+ 420 602 750 130 

 


   info@sikland.cz
 

 

       

 
 
 

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 148     rss: novinky akce   výměna odkazů